Жребият за ДФ юноши и девойки старша възраст бе изтеглен вчера. Финалният турнир при юношите старша възраст (М16) ще се проведе в периода 22-24 май (сряда-петък) 2019г. като домакин на проявата ще бъде отборът на ХК „Раховец-2008“ Горна Оряховица, а мястото на провеждане съответно сп.зала „Никола Петров“ Горна Оряховица.

Отборите бяха разпределни в две групи:

Група А                                                             Група Б
1. ХК „Фрегата“ Бургас                                 1. ХК „Раховец-2008” Горна Оряховица
2. ХК „Локомотив“ Мездра                        2. ХК „Албатрос“ Бургас
3. ХК „Локомотив“ Горна Оряховица     3. ХК „Интер“ Благоевград
4. ХК „Спартак“ Варна                                 4. ХК „Шумен-61“ Шумен

В следващите редове може да се запознаете с пълната програмата на турнира:

22 май (сряда)

10:00 ч. Фрегата – Локомотив ГО
11:15 ч. Спартак – Локомотив Мз
12:30 ч. Раховец-2008 – Интер
13:45 ч. Шумен-61 – Албатрос
15:00 ч. Фрегата – Спартак
16:15 ч. Локомотив ГО – Локомотив Мз
17:30 ч. – Откриване на турнира
18:00 ч. Раховец-2008 – Шумен-61
19:15 ч. Интер – Албатрос

23 май (четвъртък)
09:00 ч. Спартак – Локомотив ГО
10:15 ч. Локомотив Мз – Фрегата
11:30 ч. Шумен-61 – Интер
12:45 ч. Албатрос – Раховец-2008

15:00 ч. 3А ……………… – 4Б ……………….
16:15 ч. 4А ………………. – 3Б ……………….
17:30 ч. 1А ………………. – 2Б ……………….
18:45 ч. 2А ………………. – 1Б ……………….

24 май (петък)
09:00 ч. финал за 7-мо място загубил  …………….. – загубил  ………………
10:30 ч. финал за 5-то място победител  ………… – победител  …………
12:00 ч. финал за 3-то място загубил  …………….. – загубил  ………………
14:00 ч. финал за 1-во място победител  ………… – победител  …………

15:30 ч. Закриване и награждаване

При девойките старша възраст (Ж16) периода на провеждане е 24-26 (петък-неделя) май 2019г. в гр. Габрово сп. зала „Орловец“.  Отборите отново са разпределени в две групи:

Група А                                                      Група Б
1. СКХ „Шумен‘98“ Шумен                   1. ХК „Етър‘64“ Велико Търново
2. ХК „Ники спорт“ Сливница             2. ХК „Панагюрище“ Панагюрище
3. СКХ „Мартен-67“ Мартен                 3. ХК „Албатрос“ Бургас
4. ХК „Нове-99“ Свищов                        4. ХК „Бъки“ Габрово

Програмата за тунира е следната:

24 май (петък)
10:00 ч. Шумен’98 – Мартен-67
11:15 ч. Нове-99 – Ники спорт
12:30 ч. Етър’64 – Албатрос
13:45 ч. Бъки – Панагюрище
15:00 ч. Шумен’98 – Нове-99
16:15 ч. Мартен-67– Ники спорт

17:30 ч. – Откриване на турнира

18:00 ч. Етър’64 – Бъки
19:15 ч. Албатрос– Панагюрище

25 май (събота)
09:00 ч. Нове-99 – Мартен-67
10:15 ч. Ники спорт – Шумен‘98
11:30 ч. Бъки – Албатрос
12:45 ч. Панагюрище – Етър‘6

15:00 ч. 3А ……………… – 4Б ……………….
16:15 ч. 4А ………………. – 3Б ……………….
17:30 ч. 1А ………………. – 2Б ……………….
18:45 ч. 2А ………………. – 1Б ……………….

26 май (неделя)

09:00 ч. финал за 7-мо място загубил …………….. – загубил ………………
10:30 ч. финал за 5-то място победител  ………… – победител …………
12:00 ч. финал за 3-то място загубил  …………….. – загубил  ………………
14:00 ч. финал за 1-во място победител ………… – победител  …………
15:30 ч. Закриване и награждаване