Резултати от Държавен финал юноши младша възраст до 14 години /М14/ – 15-17.06.2018 в гр. Габрово

17.06.2018г. /неделя/ – трети ден

Финална фаза:

Финал за 7-мо място ХК „Чардафон“ – ХК „Спартак“ /14:28/

Финал за 5-то място ХК „Интер“ – ХК „Фрегата“ /20:13/

Финал за 3-то място ХК „Раховец“ – ХК „Нове“ /30:24/

Финал за 1-во място ХК „Албатрос“ – ХК „Шумен‘61“ /38:27/

 

Индивидуални награди:

Най-добър вратар – Димитър Петков – ХК „Албаторс“ Бургас

Най-полезен състезател – Михаил Стоянов ХК „Раховец‘2008“ Горрна Оряховица

Най-добър защитник – Димитър Атанасов ХК „Албатрос“ Бургас

Голмайстор – Андрей Жечев ХК „Шумен’61“ Шумен (63 гола)

 

Идеална седмица

1.Димо Георгиев (Албатрос)

2.Кристиян Андонов (Албатрос)

3.Георгие Атанасов (Шумен’61)

4.Марио Марев (Албатрос)

5.Николай Добрев (Раховец‘2008)

6.АЛександър Любенов (Нове’99)

7.Георги Боровинков (Албаторс)

 

Крайно класиране:

1.ХК „Албатрос“ Бургас

2.ХК „Шумен‘61“ Шумен

3.ХК „Раховец‘2008“ Горна Оряховица

4.ХК „Нове‘99“   Свищов

5.ХК „Интер“  – Благоевград

6.ХК „Фрегата“ Бургас

7.ХК „Спартак“ Варна

8.ХК „Чардафон“ Габрово

 

Държавен финал за Девойки младша възраст до 14 години (Ж 14) 15-17.06.2018г. в гр. Сливница

17.06.2018г. /неделя/ – трети ден

Финална фаза:

Финал за 7 място – СКХ „Шумен 98“ – СКХ „Опака 1974“ – 21:11 /10:3/
Финал за 5 място – ХК „Дунав“ – ХК „Мартен 67“ – 12:17 /6:11/
Финал за 3 място – ХК „Панагюрище“ – ХК „Ники-Спорт“ – 17:29 /7:15/
12:20ч. Финал за 1 място – ХК „Бъки“ – ХК „Албатрос“ – 32:13 /13:5/

Индивидуални награди:
Най-добър вратар – Елина Вангелова – ХК „Ники-Спорт“ гр. Сливница
Най-полезен състезател – Преслава Иванова – ХК „Бъки“ гр. Габрово
Най-добър защитник – Калина Бакалова – ХК „Албатрос“ – гр. Бургас
Голмайстор – Таня Димитрова – ХК „Ники-Спорт“ гр. Сливница – с 37 гола

Идеална седмица:
1. Ливия Варадинова – ХК „Ники-Спорт“ гр. Сливница
2. Камелия Димова – ХК „Мартен 67“ гр. Мартен
3. Преслава Иванова – ХК „Бъки“ гр. Габрово
4. Шинка Филипова – ХК „Панагюрище“ гр. Панагюрище
5. Иванела Арнаудова – ХК „Бъки“ гр. Габрово
6. Никол Найденова – ХК „Албатрос“ гр. Бургас
7. Стилияна Георгиева – ХК „Албатрос“ гр. Бургас

Крайно класиране:
1. ХК „Бъки“ гр. Габрово
2. ХК „Албатрос“ гр. Бургас
3. ХК „Ники-Спорт“ гр. Сливница
4. ХК „Панагюрище“ гр. Панагюрище
5. ХК „Мартен 67“ гр. Мартен
6. ХК „Дунав“ гр. Белене
7. СКХ „Шумен 98“ гр. Шумен
8. СКХ „Опака 1974“ гр. Опака