Държавен финал за Юноши старша възраст до 16 год. М16
24-27.05.2018г. гр. Горна Оряховица
 
27.05.2018г. – (неделя) – четвърти ден
 
финал за 7 място ХК „Раховец“ – ХК „Асти“ 25:22 /11:11/
финал за 5 място ХК „Спартак“ Варна ХК „Шумен‘61“ 16:21 /11:12)/
финал за 3 място ХК „Добруджа“ – ХК „Локомотив“ ГО 22:32 /8:14/
финал за 1 място ХК „Фрегата“ – Локомотив Мездра 25:18 /9:7/
 
Крайно класиране:
 
1. ХК „Фрегата“ Бургас
2. ХК „Локомотив“ Мездра
3. ХК „Локомотив“ Горна Оряховица
4. ХК „Добруджа“ Добрич
5. ХК „Шумен‘61“ Шумен
6. ХК „Спартак“ Варна
7. ХК „Раховец“ Горна Оряховица
8. ХК „Асти’91“ Хасково
 
Индивидуални награди:
 
Най-добър вратар – Никоай Петров ХК „Спартак“ Варна
Най-полезен състезател – Николай Генов ХК „Локомотив“ ГО
Най-добър защитник – Наско Грозев ХК „Фрегата“
Голмайстор – Михаил Иванов ХК „Шумен’61“ (56 гола)
 
Златна седмица:
Николай Петров – ХК „Спартак“ Варна
Енгинджан Сали – ХК „Шумен‘61“
Николай Генов – ХК „Локомотив“ ГО
Атила Хасан – ХК „Фрегата“
Михаил Иванов – ХК „Шумен‘61“
Божидар Симеонов – ХК „Локомотив Мездра“
Георги Димитров – ХК „Добруджа“
Наско Грозев – ХК „Фрегата“

Държавен финал за Девойки старша възраст до 16 год. Ж16
24-27.05.2018г. гр. Хасково

27.05.2018г. – (неделя) – четвърти ден

финал за 7 място ХК „Васил Левски“ – ХК „Етър 64“ – 29:17 /14:8/

финал за 5 място ХК „Нове 99“ – ХК „Мартен 67“ – 27:20 /13:10/

финал за 3 място ХК „Ники-Спорт“ – ХК „Панагюрище“ – 28:32 /13:17/

финал за 1 място ХК „Бъки“ – ХК „Хасково“ – 34:23 /13:11/

Крайно класиране

1. ХК „Бъки“ гр. Габрово
2. ХК „Хасково“ гр. Хасково
3. ХК „Ники-Спорт“ гр. Сливница
4. ХК „Панагюрище“ гр. Панагюрище
5. ХК „Нове 99“ гр. Свищов
6. ХК „Мартен 67“ гр. Мартен
7. ХК „Етър 64“ гр. Велико Търново
8. ХК „Васил Левски“ гр. Нови Пазар
9. ХК „Опака 1974“ гр. Опака

Индивидуални награди:

Най-полезен състезател – Мари Томова – ХК „Бъки“
Най-добър вратар – Лорета Радославова – ХК „Хасково“
Най-добър защитник – Стефани Петрова – ХК „Бъки“
Голмайстор – Василена Шомова ХК „Хасково“ с 102 гола

Златна седмица:

Анита Костадинова – ХК „Ники-Спорт“
Румяна Йонкова – ХК „Бъки“
Катерина Ванчева – ХК „Хасково“
Веселина Иванова – ХК „Етър 64“
Катрин Чочева – ХК „Панагюрище“
Лора Петрова – ХК „Ники-Спорт“
Ани Глузова – ХК „Нове 99“