Група А                                                                                                Група Б

  1. ХК „Локомотив“ Каспичан                                      1.ХК „Локомотив“ Горна Оряховица
  2. ХК „Етър‘64“ Велико Търново                                2.ХК „Шумен-61“ Шумен
  3. ХК „Левски“ Левски                                                   3.ХК„ Добруджа“ Добрич
  4. СКХ „Опака-1974“ Опака                                          4.ХК „Кубрат“ Кубрат
  5. ХК „Раховец-2008“ Горна Оряховица

07 май 2018г. (понеделник)

Локомотив Кс – Раховец 5:9 (2:6)

Етър – Опака 12:19 (3:13)

Локомотив ГО – Добруджа 16:4 (8:0)

Кубрат – Шумен 8:18 (5:10)

Раховец – Етър 15:5 (7:3)

Опака – Левски 17:15 (9:8)

Добруджа – Шумен 6:11 (4:4)

Локомотив ГО – Кубрат 18:7 (11:5)

Етър – Локомотив Кс 13:13 (5:5)

Левски – Раховец 10:12 (4:7)

08 май 2018г. (вторник)

Локомотив Кс – Левски 9:13 (5:8)

Раховец – Опака 13:20 (7:6)

Кубрат – Добруджа 9:19 (6:9)

Шумен – Локомотив ГО 2:16 (1:7)

Левски – Етър 14:6 (10:4)

Опака – Локомотив Кс 12:9 (7:3)

Левски – Кубрат 14:9 (11:1)
Локомотив Кс – Добруджа 5:11 (4:5)
Опака – Шумен 16:13 (4:7)
Раховец – Локомотив ГО 4:13 (1:6)

09 май 2018г. (сряда)

09:00 ч. финал за 7-мо място Кубрат – Локомотив Кс 20:8 (10:3)

10:15 ч. финал за 5-то място Левски – Добруджа 9:19 (5:8)

11:30 ч. финал за 3-то място Шумен – Раховец 19:6 (7:1)

13:00 ч. финал за 1-во място Опака – Локомотив ГО 10:17 (4:8)

Крайно класиране

  1. ХК „Локомотив“ ГО
  2. ГК „Опака 1974“ гр. Опака
  3. ХК „Шумен 61“
  4. ХК „Раховец“ 2008 ГО
  5. ХК „Добруджа“ Добрич
  6. ХК „Левски“ Левски
  7. ХК „Кубрат“ Кубрат
  8. ХК „Локомотив“ Каспичан
  9. ХК „Етър 64“ Велико Търново

Индивидуални награди

Най-добър вратар – Християн Колев ХК „Локомотив“ ГО

Най-полезен състезател – Денис Ихсан ХК „Шумен‘61“

Голмайстор – Ерик Караджов ХК  „Левски“ Левски (49 гола)

Най-добър защитник – Даниел Арнаудов ХК „Локомотив“ ГО

Идеална  7-ца

Християн Колев – ХК „Локомотив“ ГО

Орай Бехчетов – ХК „Опака 1974“

Стефан Георгиев – ХК „Локомотив“ ГО

Ерик Караджов – ХК „Левски“ Левски

Денис Ихсан – ХК „Шумен‘61“

Светослав Иванов – ХК „Раховец‘2008“

Георги Василев –  ХК „Локомотив“ ГО