Участващи отбори:

Група А
1. Асти 91 – гр. Хасково
2. Раховец 2008 – гр. Горна Оряховица
3. Чардафон – гр. Габрово

Група Б
1. Локомотив – гр. Горна Оряховица
2. Осъм – гр. Ловеч
3. Калиакра – гр. Каварна

ПРОГРАМА

03.06.2019г. /Понеделник/ – Първи Ден

Игрище 1
0:30 Асти 91 – Чардафон – 2:0
11:50 Чардафон – Раховец 2008 – 0:2
17:00 Раховец 2008 – Асти 91 – 0:2
18:00 I A Асти 91 – II Б Осъм – 2:1

Игрище 2
10:30 Осъм – Калиакра – 2:0
11:50 Локомотив ГO – Осъм – 2:0
17:00 Калиакра – Локомотив ГO – 0:2
18:00 I Б Локомотив ГО – II А Раховец 2008 – 2:0

04.06.2019г. /Вторник/ – Втори Ден

Игрище 1
10:00 Среща за 3-4 Място – Осъм – Раховец – 2:1

Игрище 2
10:00 Среща за 5-6 Място – Чардафон – Калиакра – 0:2
11:20 Финал 1-2 Място – Асти 91 – Локомотив ГО – 1:2

12:00 Закриване

Крайно класиране:
1. Локомотив ГО
2. Асти 91
3. Осъм
4. Раховец 2008
5. Калиакра
6. Чардафон

Индивидуални награди:
Най-добър вратар – Николай Петров – Локомотив Го
Най-атрактивен състезател – Преслав Станчев – Осъм
Най-полезен състезател – Виктор Ванчев – Асти 91

Идеална осмица:
1. Огнян Коларов – Осъм
2. Васил Демостенов – Калиакра
3. Кристиян Колев – Чардафон
4. Енгинджан Хюсеин – Раховец 2008
5. Петър Тенев – Асти 91
6. Георги Кръстев – Локомотив ГО
7. Костадин Костадинов – Асти 91
8. Михаел Иванов – Локомотив ГО

Д Е В О Й К И

Участващи отбори:

1. Ники-Спорт – гр. Сливница
2. Панагюрище – гр. Панагюрище
3. Сливница – гр. Сливница
4. Хасково – Хасково

ПРОГРАМА

03.06.2019г. /Понеделник/ – Първи Ден

Игрище 1
11:10 Панагюрище – Хасково – 2:0
17:40 Хасково – Ники спорт – 0:2

Игрище 2
11:10 Ники-Спорт – Сливница – 2:0
17:40 Панагюрище – Сливница – 2:0

04.06.2019г. /Вторник/ – Втори Ден

Игрище 1
10:40 Ники-Спорт – Панагюрище – 2:0

Игрище 2
10:40 Сливница – Хасково – 1:2

12:00 Закриване

Крайно класиране:

1. Ники-Спорт
2. Панагюрище
3. Хасково
4. Сливница

Индивидуални награди:
Най-добър вратар – Станислава Чакърова – Панагюрище
Най-атрактивен състезател – Анита Костадинова – Ники-Спорт
Най-полезен състезател – Катерина Димитрова – Хасково

Идеална осмица:
1. Стилияна Добрева – Панагюрище
2. Божидара Карагьозова – Панагюрище
3. Теодора Николова – Ники-Спорт
4. Катерина Иванова – Ники-Спорт
5. Даниела Рашкова – Сливница
6. Таня Димитрова – Сливница
7. Веселина Иванова – Хасково
8. Катрин Чочева – Панагюрище