24.06. /неделя/ – трети ден
1 ИГРИЩЕ 
09:30 1А Осъм – Шумен 61 М
10:10 финал 5 място Раховец 2008 – Железничар Ж – 0:2 части
10:50 финал 5 място Локомотив ГО – Етър 64 М
11:30 финал 3 място Шумен 61 – Локомотив Вн М
12:10 финал 1 място Хасково – Етър 64 Ж – 0:2 части
12:50 финал 1 място Осъм – Асти 91 М – 0:2 части

2 ИГРИЩЕ
09:30 1Б Асти 91 – 2А Локомотив Вн М
10:10 финал 9 място Калиакра – Раховец 2008 М – 2:0 части
10:50 финал 7 място Добруджа – Каварна М – 2:1 части
11:30 финал 3 място Панагюрище – Шумен 98 Ж – 2:0 части

Крайно класиране

Мъже
1. ХК „Асти 91“ гр. Хасково
2. ХК „Осъм“ гр. Ловеч
3. ХК „Локомотив“ – гр. Варна
4. ХК „Шумен 61“ – гр. Шумен
5. ХК „Локомотив“ – гр. Горна Оряховица
6. ХК „Етър 64“ гр. Велико Търново
7. ХК „Добруджа“ – гр. Добрич
8. ХК „Каварна“ – гр. Каварна
9. ХК „Калиакра“ – гр. Каварна
10. ХК „Раховец 2008“ – гр. Горна Оряховица

Индивидуални награди
Най-добър вратар: Страцимир Петров – ХК „Калиакра“
Най-атрактивен състезател: Петко Петков – ХК „Асти 91“
Мистър плажен хандбал: Ангел Христов – ХК „Калиакра“
Най-млад състезател: Данмир Гецов – ХК „Калиакра“

Идеална осмица
Бранимир Балчев – ХК „Локомотив“ Вн
Мартин Тодоров – ХК „Шумен 61“
Преслав Станчев – ХК „Осъм“
Светлин Димитров – ХК „Етър 64“
Симеон Цветков – ХК „Осъм“
Тодор Кирев – ХК „Асти 91“
Валентин Митев – ХК „Асти 91“
Тодор Калчев – ХК „Локомотив“ ГО

Жени
1. ХК „Етър 64“ гр. Велико Търново
2. ХК „Хасково“ гр. Хасково
3. ХК „Панагюрище“ гр. Панагюрище
4. ХК „Шумен 98“ гр. Шумен
5. ХК „Железничар“ гр. София
6. ХК „Раховец 2008“ гр. Горна Оряховица

Индивидуални награди:
Най-добър вратар: Десислава Николоа – ХК „Етър 64“
Най-атрактивна състезателка: Стефка Цветанкова – ХК „Панагюрище“
Мис плажен хандбал: Антония Симеонова – ХК „Хасково“
Най-млада състезателка: Шинка Филипова – ХК „Панагюрище“

Идеална осмица
Антония Симеонова – ХК „Хасково“
Християна Петрова – ХК „Хасково“
Василена Шомова – ХК „Хасково“
Ирене Иванова – ХК „Шумен 98“
Ангелина Симеонова – ХК „Етър 64“
Кристияна Караманлиева – ХК „Етър 64“
Кристина Миланова – ХК „Железничар“
Петя Цветанкова – ХК „Панагюрище“