МЪЖЕ

  1. „АСТИ” /Хасково/
  2. „Осъм” /Ловеч/
  3. „Локомотив” /Г.О./
  4. „Шумен98” /Шумен/
  5. „Добруджа” /Добрич/
  6. „Калиакра” /Каварна/
  7. „Раховец” /Г.О./
  8. „Академик” /Пловдив/
  9. „Железничар” /София/
  10. „Албатрос” /Бургас/

Най-добър вратар :  Ангел Ангелов /Шумен 98/

Най-атрактивен състезател : Владислав Йоргов /Локо ГО/

Най-добър шутър :  Тодор Кирев /АСТИ/

Мистър плажен хандбал : Петко Петков /АСТИ/

Идеална осмица : Александър Бояджиев/Осъм/, Ангел Николов/АСТИ/, Красимир Гецов/Калиакра/,Методи Галчев/Академик/,Станислав Василев/Албатрос/, Мирослав Данаилов/Раховец/,Джошкун Якубов/Добр./,Михаил Иванов/Шумен/

КЛАСИРАНЕ НА ОТБОРИТЕ ИГРАЛИ СЪС СОБСТВЕНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ

  1. „Локомотив” ГО
  2. „Добруджа”
  3. „Академик” Пд
  4. „Албатрос”

ЖЕНИ

  1. „Етър 64” /В.Търново/
  2. „Хасково” /Хасково/
  3. „Шумен 61” /Шумен/
  4. „Панагюрище” /Панагюрище/
  5. „Ники спорт” /Сливница/
  6. ПТГ /Панагюрище/

 

Най-добър вратар :  Гергана Александрова /Хасково/

Най-атрактивен състезател : Ирене Иванова /Шумен 61/

Най-добър шутър :  Соня Богданова /Етър 64/

Мис плажен хандбал : Виолета Добрева /ПТГ/

Идеална осмица : Тотка Дойкинова/Панагюрище/,Антония Симеонова/Хасково/, Кристина Миланова/ПТГ/, Виктория Кирилова/Ники спорт/, Фатме Юксел/Шумен/, Нина Николова/Хасково/,Ангелина Симеонова/Етър/,Кристияна Караманлиева/Етър

КЛАСИРАНЕ НА ОТБОРИТЕ ИГРАЛИ СЪС СОБСТВЕНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ

  1. „Етър 64”
  2. „Панагюрище“

 

ЮНОШИ

  1. „АСТИ” /Хасково/
  2. „Локомотив” /Г.О./
  3. „Осъм” /Ловеч/
  4. „Чардафон” /Габрово/
  5. „Добруджа” /Добрич/
  6. „Раховец” /Г.О./

 

Най-добър вратар :  Георги Маринов /Локо ГО/

Най-атрактивен състезател : Петко Петков /АСТИ/

Най-добър шутър :  Любослав Димитров /Локо ГО/

Идеална осмица : Ивелин Данев/Локо ГО/,Петър Тенев/АСТИ/,Стефан Димитров /Чардафон/,МартинАнгелов/Осъм/,Любослав Любенов/Добруджа/,Михаил Стоянов/Раховец/,Цветелин Христов/Чардафон/,Румен Димитров/АСТИ/

КЛАСИРАНЕ НА ОТБОРИТЕ ИГРАЛИ СЪС СОБСТВЕНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ

  1. „Локомотив” /Г.О./
  2. „Осъм”
  3. „Добруджа”
  4. „Раховец”

ДЕВОЙКИ

  1. „Хасково” /Хасково/
  2. „Ники спорт” /Сливница/
  3. „Панагюрище” / Панагюрище/
  4. „Васил Левски” /Нови пазар”
  5. „Свиленград” /Свиленград/

Най-добър вратар :  Катерина Иванова /Ники спорт/

Най-атрактивен състезател : Християна Петрова /Хасково/

Най-добър шутър :  Мария Маслева /Панагюрище/

Идеална осмица : Валерия Миладинова/Хасково/,Гизем Хикмет/Васил Левски/, Стилияна Павлова/Ники спорт/,Стиляна Добрева/Панагюрище/,Стоянка Варадинова /Панагюрище/,Жаклин Петкова/Свиленград/,Димитрина Димитрова/Хасково/, Теодора Николова/Ники спорт/

КЛАСИРАНЕ НА ОТБОРИТЕ ИГРАЛИ СЪС СОБСТВЕНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ

  1. „Хасково”
  2. „Ники спорт”
  3. „Панагюрище”
  4. „Васил Левски”
  5. „Свиленград”