ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ПЛАЖЕН ХАНДБАЛ

Крайно класиране:

ДевойкиЮноши
1.Панагюрище (Панагюрище)1.АСТИ-91 (Хасково)
2.Шумен-98 (Шумен)2.Шумен-61 (Шумен)
3.Хасково (Хасково)3.Раховец 2008 (Горна Оряховица)
4.Сливница 1 (Сливница)4.Албатрос (Бургас)
5.Сливница 2 (Сливница)

 

Индивидуални награди:

Юноши

  • Най-добър вратар – Мартин Иванов (АСТИ-91)
  • Най-атрактивен състезател – Виктор Ванчев (АСТИ-91)
  • Най-полезен състезател – Енгиджан Сали (Шумен-61) 

Идеална Осмица:

Костадин Костадинов (АСТИ-91)

Божидар Симеонов (АСТИ-91)

Михаил Стоянов (Раховец 2008)

Мариян Кирмагов (Раховец 2008)

Марио Луканов (Раховец 2008)

Хасан Хасанов (Шумен-61)

Валентин Няголов (Албатрос)

Виктор Зехирев (Албатрос)

Девойки

  • Най-добър вратар – Елина Вангелова (Сливница)
  • Най-атрактивен състезател – Теодора Панова (Палагюрище)
  • Най-полезен състезател – Василена Шомова (Хасково)

Идеална Осмица:

Божидара Карагьозова (Панагюрище)

Натали Христова (Шумен 98)

Катерина Ванчева (Хасково)

Симона Петрова (Сливница)

Селен Явер (Шумен 98)

Мелина Спасова (Сливница)

Ивет Костадинова (Сливница)

Катрин Чочева (Панагюрище)

“НЕСЕБЪР БИЙЧ КЪП“ – КУПА БЪЛГАРИЯ 2020  (групи)

Жени – АЖени – Б
1.Люлин 2019 (София)1.Украйна
2.Етър-64 (Велико Търново)2.Сливница (Сливница)
3.Поморие (Поморие)3.Петър Бабев (Несебър)
4.Топлика (Минерални бани)
Мъже – АМъже – Б
1.НСА (София)1.АСТИ-91 (Хасково)
2.Калиакра (Каварна)2.Петър Бабев (Несебър)
3.Труд (с. Труд)3.Раховец 2008 (Горна Оряховица)

 

Резултати от финален ден:

Начален часИгрище 1Игрище 2
ПолуфиналиЛюлин 2019 – Сливница (жени) 2:0Украйна – Поморие (жени) 2:0
ПолуфиналиНСА – П.Бабев (мъже) 0:2АСТИ-91 – Калиакра (мъже) 2:0
5-6 мястоТруд – Раховец 2008 (мъже) 2:0Топлика – П.Бабев (жени)  0:2
3-4 мястоКалиакра – П.Бабев (мъже) 0:2Сливница – Поморие (жени) 0:2
ФиналУКРАЙНА – ЛЮЛИН 2:0
ФиналАСТИ-91 – НСА 2:0

 

Крайно класиране:

“НЕСЕБЪР БИЙЧ КЪП“ – КУПА БЪЛГАРИЯ 2020

ЖениМъже
1.Украйна1.АСТИ-91 (Хасково)
2.Люлин 2019, София (1-во място КБ)2.НСА (София)
3.Поморие (2-ро място КБ)3.Петър Бабев (Несебър)
4.Сливница (3-то място КБ)4.Калиакра (Каварна)
5.Топлика, Мин.бани (4-то място КБ)5.Труд (с. Труд)
6.П.Бабев, Несебър (5-то място КБ)6.Раховец 2008 (Горна Оряховица)
7.Етър-64, В.Търново (6-то място КБ)

 

Индивидуални награди:

Жени:

  • Най-добър вратар: Тотка Дойкинова (Поморие)
  • Най-атрактивен състезател: Кристина Миланова (Люлин 2019)
  • Най-полезен състезател: Виктория Кирилова (Сливница)

Идеална Осмица:

Стиляна Павлова (Сливница)

Десислава Николова (Етър-64)

Мариана Данаилова (Топлика)

Виолета Тошева (П.Бабев)

Стефка Цветанкова (Поморие)

Йорданка Стефанова (Поморие)

Ирене Иванова (Люлин 2019)

Кристияна Петрова (Люлин 2019)

Мъже:

  • Най-добър вратар: Румен Димитров (АСТИ-91)
  • Най-атрактивен сътезател: Петко Петков (АСТИ-91)
  • Най-полезен състезател: Владислав Йоргов (НСА)

Идеална Осмица:

Димитър Танев (Труд)

Християн Чолаков (Раховец 2008)

Георги Попов (Калиакра)

Николай Андреев (П.Бабев)

Валентин Вълканов (П.Бабев)

Валентин Каваков (НСА)

Тодор Кирев (АСТИ-91)

Преслав Станчев (НСА)