КЛАСИРАНЕОТБОРМАЧАПОБЕДИРАВНИЗАГУБИГОЛОВА РАЗЛИКА+/-ТОЧКИ
1ХК „Локомотив” Варна141400499:30119828
2ХК „Добруджа“ Добрич141103439:3914822
3ХК „Чардафон“ Габрово14923417:3566120
4ХК „Пирин-94” Гоце Делчев14824378:3572118
5ХК „Спартак” Варна14915412:408417
6ХК „Осъм” Ловеч13706379:3631614
7ХК „Локомотив“ ГО14518406:403311
8ХК „Левски“ – Левски133010357:430-736
9ХК „НСА“ София141013348:486-1382
10ХК „Фрегата” Бургас140014295:435-1400

 

ПРОГРАМА 

ДАТАНОМЕР НА СРЕЩАГРАДЧАССРЕЩАРЕЗУЛТАТ

ПЪРВИ КРЪГ

22 септември 2018г. (събота)1001Варна, з.Ч.море14:00Локомотив (Варна) – НСА41:21(21:8)
22 септември 2018г. (събота)1002Добрич15:00Добруджа –Локомотив ГО30:25(12:18)
23 септември 2018г. (неделя)1003Варна, I-ва ЕГ17:00Спартак – Фрегата33:29 (15:9)
23 септември 2018г. (неделя)1004Габрово17:00Чардафон – Пирин21:21(11:11)
23 септември 2018г. (неделя)1005Ловеч15:00Левски – Осъм18:36(8:19)

ВТОРИ КРЪГ

29 септември 2018г. (събота)1006Варна, з.Ч.море14:00Локомотив (Варна) – Левски40:23 (20:8)
29 септември 2018г. (събота)1008Варна, I-ва ЕГ17:00Локомотив ГО – Спартак24:27(13:14)
30 септември 2018г. (неделя)1009Бургас15:00Фрегата – Чардафон24:27(13:12)
30 септември 2018г. (неделя)1010Г. Делчев16:00Пирин – Осъм25:29(13:14)
07 октомври 2018г. (неделя)1007Добрич12:00НСА  – Добруджа26:35(16:19)

ТРЕТИ КРЪГ

06 октомври 2018г. (събота)1011Добрич15:00Добруджа – Локомотив (Варна)21:28(11:17)
06 октомври 2018г. (събота)1012Варна, I-ва ЕГ17:00Спартак(Варна) – НСА27:24(13:15)
06 октомври 2018г. (събота)1013Габрово14:00Чардафон – Локомотив ГО32:26(17:14)
07 октомври 2018г. (неделя)1014Ловеч15:00Осъм – Фрегата31:23(18:12)
07 октомври 2018г. (неделя)1015Павликени14:00Левски – Пирин23:27(9:12)

ЧЕТВЪРТИ КРЪГ

20 октомври 2018г. (събота)1016Добрич15:00Добруджа – Левски 36:23(18:13)
20 октомври 2018г. (събота)1017Варна, з.Ч.море14:00Локомотив (Варна) – Спартак36:20 (15:11)
21 октомври 2018г. (неделя)1018София, з.НСА15:00НСА  – Чардафон21:31(8:15)
21 октомври 2018г. (неделя)1019Г. Оряховица15:00Локомотив ГО – Осъм32:24(14:13)
21 октомври 2018г. (неделя)1020Бургас15:00Фрегата – Пирин21:38(6:18)

ПЕТИ КРЪГ

27 октомври 2018г. (събота)1021Добрич15:00Спартак – Добруджа31:36 (14:16)
28 октомври 2018г. (неделя)1022Габрово17:00Чардафон – Локомотив (Варна)24:32(14:15)
28 октомври 2018г. (неделя)1023Ловеч15:30Осъм – НСА40:28 (16:8)
28 октомври 2018г. (неделя)1024Г. Делчев16:00Пирин – Локомотив ГО32:31(18:17) 
28 октомври 2018г. (неделя)1025Ловеч13:30Левски– Фрегата31:18(13:10)

ШЕСТИ КРЪГ

03 ноември 2018г. (събота)1026Варна, I-ва ЕГ17:00Спартак – Левски37:35 (17:20)
03 ноември 2018г. (събота)1027Добрич14:00Добруджа – Чардафон33:27 (15:12)
03 ноември 2018г. (събота)1028 Варна,з.Ч.море14:00Локомотив (Варна) – Осъм36:15(20:10)
04 ноември 2018г. (неделя)1029София, з.НСА14:00НСА  – Пирин29:33(14:16)
04 ноември 2018г. (неделя)1030Г. Оряховица16:00Локомотив ГО – Фрегата36:20 (15:11)

СЕДМИ КРЪГ

11 ноември 2018г. (неделя)1031Габрово17:00Чардафон – Спартак30:23(12:9)
11 ноември 2018г. (неделя)1032Ловеч14:00Осъм – Добруджа28:31 (14:17)
11 ноември 2018г. (неделя)1033Г. Делчев15:00Пирин – Локомотив (Варна)18:35 (7:20)
11 ноември 2018г. (неделя)1034Бургас14:00Фрегата – НСА19:23(7:10)
11 ноември 2018г. (неделя)1035Г. Оряховица14:00Левски – Локомотив ГО30:36 (16:19)

ОСМИ КРЪГ

25 ноември 2018г. (неделя)1038Добрич15:00Добруджа – Пирин26:21 (11:7)
24 ноември 2018г. (събота)1036Габрово14:00Чардафон – Левски37:26 (18:10)
24 ноември 2018г. (събота)1037Варна, I-ва ЕГ17:00Спартак – Осъм36:31 (21:16)
24 ноември 2018г. (събота)1039Варна, з.Ч.море14:00Локомотив (Варна) – Фрегата36:15 (16:6)
25 ноември 2018г. (неделя)1040София, з.НСА14:00

НСА  – Локомотив ГО

 

28:35 (14:18)

ДЕВЕТИ КРЪГ

01 декември 2018г. (събота)1041Габрово14:00Осъм – Чардафон25:37 (14:15)
02 декември 2018г. (неделя)1042Г. Делчев14:00Пирин – Спартак19:19 (8:10)
02 декември 2018г. (неделя)1043Бургас14:00Фрегата – Добруджа26:30 (10:11)
02 декември 2018г. (неделя)1044Г. Оряховица14:00Локомотив ГО – Локомотив (Варна)31:34 (15:16)
02 декември 2018г. (неделя)1045София, з.НСА15:00

Левски – НСА

 

32:27 (13:13)

ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН

ДЕСЕТИ КРЪГ

13 януари 2019г. (неделя)1047Г. Оряховица14:00Локомотив ГО –Добруджа28:24 (13:13)
13 януари 2019г. (неделя)1048Бургас,з.Н.Станчев15:00Фрегата – Спартак21:30 (11:14)
27 януари 2019г. (неделя)1046София, з.НСА14:00НСА – Локомотив (Варна)17:43 (10:20)
27 януари 2019г. (неделя)1049Г. Делчев14:00Пирин – Чардафон29:34 (10:17)
17 март 2019г. (неделя)1050Българене14:00Осъм – Левски

ЕДИНАДЕСЕТИ КРЪГ

19 януари 2019г. (събота)1054Габрово14:00Чардафон – Фрегата29:20 (15:12)
19 януари 2019г. (неделя)1051Варна14:00Левски – Локомотив (Варна)26:39 (14:19)
20 януари 2019г. (неделя)1052София, з.НСА15:00Добруджа – НСА43:25 (20:9)
20 януари 2019г. (неделя)1053Г. Оряховица14:00Спартак – Локомотив ГО38:28 (15:14)
20 януари 2019г. (неделя)1055Ловеч14:00Осъм – Пирин23:24 (12:8)

ДВАНАДЕСЕТИ КРЪГ

02 февруари 2019г. (събота)1056Варна, Ч.море14:00Локомотив (Варна) – Добруджа36:25 (17:12)
03 февруари 2019г. (неделя)1057София, з.НСА14:00НСА – Спартак29:36 (13:20)
03 февруари 2019г. (неделя)1058Г. Оряховица14:00Локомотив ГО – Чардафон26:26 (12:10)
03 февруари 2019г. (неделя)1059Бургас,з.Н.Станчев14:00Фрегата – Осъм18:32 (6:15)
03 февруари 2019г. (неделя)1060Г. Делчев14:00Пирин – Левски35:28 (18:9)

ТРИНАДЕСЕТИ КРЪГ

09 февруари 2019г. (събота)1062Варна, I-ва ЕГ17:00Спартак – Локомотив (Варна)24:34 (9:21)
09 февруари 2019г. (събота)1063Габрово14:00Чардафон – НСА41:21 (21:11)
10 февруари 2019г. (неделя)1061Павликени14:00Левски – Добруджа36:37 (17:19)
10 февруари 2019г. (неделя)1064Ловеч14:00Осъм – Локомотив ГО35:26 (16:13)
10 февруари 2019г. (неделя)1065Г. Делчев14:00Пирин – Фрегата33:16 (16:7)

ЧЕТИРИНАДЕСЕТИ КРЪГ

16 февруари 2019г. (събота)1066Варна, I-ва ЕГ17:00Добруджа – Спартак32:31(18:17)
16 февруари 2019г. (събота)1067Варна, Ч.море14:00Локомотив (Варна) – Чардафон29:21(17:11)
17 февруари 2019г. (неделя)1068София, з.НСА14:00НСА – Осъм 29:30 (11:16)
17 февруари 2019г. (неделя)1069Г. Оряховица14:00Локомотив ГО – Пирин22:23(10:11)
17 февруари 2019г. (неделя)1070Бургас,з.Н.Станчев14:00Фрегата – Левски25:26 (11:15)

ПЕТНАДЕСЕТИ КРЪГ

23 февруари 2019г. (събота)1071гр.Павликени 14:00Левски – Спартак
24 февруари 2019г. (неделя)1072Габрово17:00Чардафон – Добруджа
24 февруари 2019г. (неделя)1073Ловеч14:00Осъм – Локомотив (Варна)
24 февруари 2019г. (неделя)1074Г. Делчев14:00Пирин – НСА
24 февруари 2019г. (неделя)1075Бургас,з.Н.Станчев14:00Фрегата – Локомотив ГО

ШЕСТНАДЕСЕТИ КРЪГ

02 март 2019г. (събота) 1076Варна, I-ва ЕГ17:00Спартак – Чардафон
02 март 2019г. (събота) 1077Добрич14:00Добруджа – Осъм
02 март 2019г. (събота) 1078Варна, Ч.море14:00Локомотив (Варна) – Пирин
02 март 2019г. (събота) 1079София, з.НСА14:00НСА – Фрегата
02 март 2019г. (събота) 1080Българене14:00Локомотив ГО – Левски

СЕДЕМНАДЕСЕТИ КРЪГ

10 март 2019г. (неделя)1081Българене14:00Левски – Чардафон
10 март 2019г. (неделя)1082Ловеч14:00Осъм – Спартак
10 март 2019г. (неделя)1083Бургас,з.Н.Станчев14:00Фрегата – Локомотив (Варна)
10 март 2019г. (неделя)1084Г. Делчев14:00Пирин – Добруджа
10 март 2019г. (неделя)1085Г. Оряховица14:00Локомотив ГО – НСА

ОСЕМНАДЕСЕТИ КРЪГ

30 март 2019г. (събота)1087Варна, I-ва ЕГ17:00Спартак – Пирин
30 март 2019г. (събота)1088Добрич14:00Добруджа – Фрегата
30 март 2019г. (събота)1089Варна, Ч.море14:00Локомотив (Варна) – Локомотив ГО
31 март 2019г. (неделя)1086Ловеч14:00Чардафон – Осъм
31 март 2019г. (неделя)1090Българене14:00НСА – Левски

ПОЛУФИНАЛИ ПЛЕЙОФИ (ИГРАЕ СЕ ДО ДВЕ ПОБЕДИ)

06 април 2019г (събота)първа среща
13 април 2019г. (събота)втора среща
26 април 2019г. (петък)трета среща (условно)

СУПЕР-ФИНАЛ (ИГРАЕ СЕ ДО ДВЕ ПОБЕДИ)

04 май 2019г. (събота)първа среща
11 май 2019г. (събота)втора среща
18 май 2019г. (събота)трета среща (условно)