ДАТАГРАДЧАССРЕЩАРЕЗУЛТАТTVПРОТОКОЛ

СУПЕРФИНАЛ

8 май 2022г.неделяВ.Търново16:00Локо ГО – Шумен-6123:28(12:12)B1BПротокол
13 май 2022г.петъкШумен19:00Шумен 61 – Локо ГО26:23 (14:14)B1BПротокол
ХК Шумен-61 печели шампионската титла за сезон 2021/2022 с 2:0 победи в Суперфинала
ДАТАГРАДЧАССРЕЩАРЕЗУЛТАТTVПРОТОКОЛ

ПЛЕЙОФ ЗА 3-4 МЯСТО

8 май 2022г.неделяВарна17:00Спартак – Пирин 6418:22 (8:11)B1BПроктокол
15 май 2022г.неделяГ.Делчев14:00Пирин 64 – Спартак33:22 (17:8)ТВ ЗападПротокол
ХК Пирин 64 печели бронзовите медали за сезон 2021/2022 с 2:0 победи в плейофа за 3-4 място
ДАТАГРАДЧАССРЕЩАРЕЗУЛТАТTVПРОТОКОЛ

ПОЛУФИНАЛНИ ПЛЕЙОФИ

16 април 2022г.съботаВ.Търново16:00Локо ГО – Пирин 6424:22 (12:10)You TubeПротокол
16 април 2022г.съботаШумен17:00Шумен 61 – Спартак32:26 (20:9)You TubeПротокол
22 април 2022г.петъкГ.Делчев16:00Пирин 64 – Локо ГО23:26 (15:13)You TubeПротокол
22 април 2022г.петъкВарна14:00Спартак – Шумен 6126:28 (16:15)You TubeПротокол
Локо ГО и Шумен 61 се класират за Суперфинала с 2:0 победи
МЯСТООТБОРМАЧАПОБЕДИРАВНИЗАГУБИГОЛОВА РАЗЛИКА+/-ТОЧКИ
2ХК Шумен 61 (Шумен)161303494:37012426
6ХК Осъм (Ловеч)16619426:439-1313
1ХК Локомотив (Г.Оряховица)161402506:38012628
4ХК Пирин 64 (Гоце Делчев)161006472:4106220
3ХК Спартак (Варна)161303441:3904826
5ХК Чардафон (Габрово)16718420:422-215
7ХК Левски (Левски)164012456:530-748
9ХК Добруджа (Добрич)161015397:549-1522
8ХК Локомотив (Мездра)162014414:536-1224
* От актива на ХК Осъм (Ловеч) са отнети 2т. с решение на ДК – Протокол 21/5.04.2022г.

 

ПРОГРАМА 


ДАТАГРАДЧАССРЕЩАРЕЗУЛТАТTVПРОТОКОЛ

ПЪРВИ КРЪГ

18 септември 2021г1002Ловеч15:00Осъм – Добруджа34:24 (17:11)You TubeПротокол
19 септември 2021г1004Г.Делчев14:00Пирин 64 – Спартак29:34 (13:10)You TubeПротокол
16 октомври 2021г1003Българене13:00Локомотив ГО – Левски36:32 (18:15)You TubeПротокол
31 октомври 2021г1001Шумен14:00Шумен 61 – Локомотив Мз40:27 (20:17)You TubeПротокол
Чардафон – почива

ВТОРИ КРЪГ

25 септември 2021г1006София15:00Локомотив Мз – Осъм28:37 (13:17)You TubeПротокол
25 септември 2021г1007Добрич15:00Добруджа – Локомотив ГО21:35 (7:16)TVПротокол
25 септември 2021г1008Българене15:00Левски – Пирин 6427:38 (16:19)You TubeПротокол
25 септември 2021г1009Варна17:00Спартак – Чардафон26:24 (13:13)You TubeПротокол
Шумен 61 – почива

ТРЕТИ КРЪГ

02 октомври 2021г.1011Ловеч15:00Осъм – Шумен 6135:34 (15:19)You TubeПротокол
02 октомври 2021г.1012Г.Оряховица15:00Локо ГО – Локо Мз36:28 (22:13)FacebookПротокол
02 октомври 2021г.1014Габрово18:00Чардафон – Левски35:32 (14:13)You TubeПротокол
03 октомври 2021г.1013Г.Делчев14:00Пирин-64 – Добруджа37:17 (18:7)You TubeПротокол
Спартак Вн – почива

ЧЕТВЪРТИ КРЪГ

9 октомври 2021г.1016Шумен14:00Шумен 61 – Локомотив ГО28:27 (14:10)TVB1BПротокол
9 октомври 2021г.1017София15:00Локомотив Мз – Пирин 6426:35 (10:19)You TubeПротокол
9 октомври 2021г.15:00Добрич15:00Добруджа – Чардафон16:27 (5:13)TVПротокол
9 октомври 2021г.1019Българене13:00Левски – Спартак28:34 (14:15)You TubeПротокол
Осъм – почива

ПЕТИ КРЪГ

23 октомври 2021г.1023Габрово18:00Чардафон – Локомотив Мз31:25 (16:12)You TubeПротокол
23 октомври 2021г.1024Варна17:00Спартак – Добруджа41:23 (23:12)You TubeПротокол
24 октомври 2021г.1021Г.Оряховица16:00Локомотив ГО – Осъм38:24 (20:11)FacebookПротокол
24 октомври 2021г.1022Г.Делчев14:00Пирин 64 – Шумен 6126:27 (16:15)TVB1BПротокол
Левски – почива

ШЕСТИ КРЪГ

30 октомври 2021г.1026Ловеч15:00Осъм – Пирин 6419:24 (8:10)You TubeПротокол
30 октомври 2021г.1027Шумен13:00Шумен 61 – Чардафон33-21 (17:9)TVB1BПротокол
30 октомври 2021г.1028София14:00Локомотив Мз – Спартак19:24 (10:16)You TubeПротокол
30 октомври 2021г.1029Добрич14:00Добруджа – Левски31:34 (14:20)ТВПротокол
Локомотив ГО – почива

СЕДМИ КРЪГ

06 ноември 2021г.1032Габрово14:00Чардафон – Осъм24:24 (11:15)TVB1BПротокол
06 ноември 2021г.1033Варна17:00Спартак – Шумен 6125:22 (13:13)B1BПротокол
06 ноември 2021г.1034София13:00Левски – Локомотив Мз35:31 (18:16)You TubeПротокол
07 ноември 2021г.1031Г. Делчев14:00Пирин-64 – Локомотив ГО24:19 (11:8)TVB1BПротокол
Добруджа – почива

ОСМИ КРЪГ

20 ноември 2021г.1036Г.Оряховица11:00Локомотив ГО – Чардафон33:29 (15:11)FacebookПротокол
20 ноември 2021г.1037Ловеч15:00Осъм – Спартак23:28 (12:11)You TubeПротокол
19 декември 2021г.1038Шумен13:00Шумен 61 – Левски36:19 (19:14)Протокол
20 ноември 2021г.1039София14:00Локомотив Мз – Добруджа43:32 (21:14)You TubeПротокол
Пирин 64 – почива

ДЕВЕТИ КРЪГ

19 декември 2021г.1042Варна13:00Спартак – Локомотив ГО21:29 (11:11)TVB1BПротокол
04 декември 2021г.1043Ловеч15:00Левски – Осъм30:37 (14:20)Протокол
05 декември 2021г.1041Габрово14:00Чардафон – Пирин 6437:29 (17:14)TVB1BПротокол
26септември 2021г.1044Шумен15:00Добруджа – Шумен 6117:33 (8:16)You tubeПротокол
Локомотив Мз – почива

ДАТАГРАДЧАССРЕЩАРЕЗУЛТАТTVПРОТОКОЛ

ДЕСЕТИ КРЪГ

15 януари 2022г.1045София14:00Локо Мз – Шумен 610:10 сл.Протокол
16 януари 2022г.1046Варна15:00Добруджа – Осъм28:29 (15:15)TVПротокол
15 януари 2022г.1047Г.Оряховица14:00Левски – Локо ГО18:35 (9:17)ФейсбукПротокол
12 март 2022г.1048Варна17:00Спартак – Пирин 6421:20 (13:9)You TubeПротокол
Чардафон – почива

ЕДИНАДЕСЕТИ КРЪГ

19 март 2022г.1049Ловеч14:00Осъм – Локо Мз38:33 (16:18)You TubeПротокол
06 февруари 2022г.1050Г.оряховица14:00Локо ГО – Добруджа32:24 (15:11)You TubeПротокол
22 януари 2022г.1051Г.Делчев14:00 Пирин 64 – Левски34:29 (21:17)You TubeПротокол
09 април 2022г.1052Габрово18:00 Чардафон – Спартак25:28 (15:13)You TubeПротокол
Шумен 61 – почива

ДВАНАДЕСЕТИ КРЪГ

29 януари 2022г.1053Шумен17:00Шумен 61 – Осъм34:27 (17:16)TVB1BПротокол
29 януари 2022г.1054София14:00Локо Мз – Локо ГО23:38 (11:18)You TubeПротокол
13 март 2022г.1055Каварна13:00Добруджа – Пирин 6427:35 (12:19)Добруджа ТВПротокол
19 март 2022г.1056Българене14:00Левски – Чардафон26:24 (11:10)You TubeПротокол
Спартак Вн – почива

ТРИНАДЕСЕТИ КРЪГ

12 февруари 2022г.1057Г.Оряховица14:00Локо ГО – Шумен 6129:20 (15:12)You TubeПротокол
12 февруари 2022г.1059Габрово17:30Чардафон – Добруджа27:23 (12:14)You TubeПротокол
12 февруари 2022г.1060Варна17:00Спартак – Левски31:24 (16:11)You TubeПротокол
13 февруари 2022г.1058Г. Делчев14:00Пирин 64 – Локо Мз39:20 (19:12)You TubeПротокол
Осъм – почива

ЧЕТИРИНАДЕСЕТИ КРЪГ

19 февруари 2022г.1061Ловеч14:00Осъм – Локо ГО20:25 (12:13)You TubeПротокол
19 февруари 2022г.1063София14:00Локо Мз – Чардафон21:31(14:15)You TubeПротокол
19 февруари 2022г.1064Каварна14:00Добруджа – Спартак30:32 (14:14)Добруджа ТвПротокол
20 февруари2022г.1062Шумен14:00Шумен 61 – Пирин 6433:21 (16:9)TVB1BПротокол
Левски – почива

ПЕТНАДЕСЕТИ КРЪГ

06 март 2022г.1066Габрово17:30Чардафон – Шумен 6123:32 (14:14)You TubeПротокол
05 март 2022г.1067Варна17:00Спартак – Локо Мз38:30 (19:12)You TubeПротокол
05 март 2022г.1068Българене14:00Левски – Добруджа42:21 (20:9)You TubeПротокол
06 март 2022г.1065Г.Делчев14:00Пирин 64 – Осъм27:21 (12:9)TVB1BПротокол
Локомотив ГО – почива

ШЕСТНАДЕСЕТИ КРЪГ

19 март 2022г.1069Г.Оряховица14:00Локо ГО – Пирин 6430:20(18:10)You TubeПротокол
13 март 2022г.1070Ловеч15:30Осъм – Чардафон16:18 (9:10)You TubeПротокол
12 март 2022г.1072Българене15:00Локо Мз – Левски35:32 (17:11)You TubeПротокол
20 март 2022г.1071Шумен17:00Шумен 61 – Спартак32:25 (13:11)TVB1BПротокол
Добруджа – почива

СЕДЕМНАДЕСЕТИ КРЪГ

26 март 2022г.1073Габрово14:00 Чардафон – Локо ГО25:32 (9:15)TVB1BПротокол
26 март 2022г.1074Варна17:00Спартак – Осъм10:0 сл.You TubeПротокол
26 март 2022г.1075Българене14:00Левски – Шумен 6125:37 (16:14)You TubeПротокол
26 март 2022г.1076Каварна14:00 Добруджа – Локо Мз40:25 (21:13)ДобруджаПротокол
Пирин 64 – почива

ОСЕМНАДЕСЕТИ КРЪГ

02 април 2022г.1078Г.Оряховица15:00Локо ГО – Спартак32:23 (14:10)You TubeПротокол
02 април 2022г.1079Българене14:00Осъм – Левски42:34 (18:15)You TubeПротокол
02 април 2022г.1080Добрич15:00Шумен 61 – Добруджа43:23 (21:10)ДобруджаTVПротокол
03 април 2022г.1077Г.Делчев14:00Пирин 64 – Чардафон34:26 (15:6)TVB1BПротокол
Локомотив Мз – почива