МЯСТООТБОРМАЧАПОБЕДИРАВНИЗАГУБИГОЛОВА РАЗЛИКАДИРЕКТНИ ДВУБОИТОЧКИ
4.ХК Пирин-64 ГД181305575:44826
2.ХК Осъм Лч181323554:482+28
5.ХК Чардафон Гб18828489:479+18
6.ХК Спартак Вн18828543:46618
3.ХК Локомотив ГО181404558:45828
8.ХК Добруджа Дч183114433:561+7
9.ХК АСТИ-91 Хс183114426:6197
1.ХК Шумен-61181611600:44933
7.ХК Левски Лс185112527:59311
10.ХК Локомотив Мз182016467:6384

ПРОГРАМА 

ДАТАГРАДЧАССРЕЩАРЕЗУЛТАТ

ПЪРВИ КРЪГ

19 септември 2020г (събота)1002Ловеч15:00Осъм – Левски34:29 (15:13)
19 септември 2020г (събота)1004Варна17:00Спартак – НСАанулиран
19 септември 2020г (събота)1003Габрово17:30Чардафон – Шумен-6124:34 (11:13)
20 септември 2020г (неделя)1001Г. Делчев15:00Пирин-64 – Локомотив Мз45:22 (23:13)
20 септември 2020г (неделя)1005Г.Оряховица16.00Локомотив ГО – АСТИ-9136:19 (16:11)
Добруджа – почива

ВТОРИ КРЪГ

26 септември 2020г (събота)1006Вършец15:00Локомотив Мз – Осъм26:34 (12:16)
26 септември 2020г (събота)1007Българене15:00Левски – Чардафон25:35 (17:13)
26 септември 2020г (събота)1008Шумен18:00Шумен-61 – Спартак26:21 (12:12)
26 септември 2020г (събота)1009София15:00НСА – Локомотив ГОанулиран
27 септември 2020г (неделя)1010Добрич14:00АСТИ-91 – Добруджа24:22 (11:12)
Пирин-64 – почива

ТРЕТИ КРЪГ

03 октомври 2020г. (събота)1015Добрич15:00Добруджа–НСАанулиран
03 октомври 2020г. (събота)1013Варна17:00Спартак – Левски40:25 (21:12)
03 октомври 2020г. (събота)1012Габрово17:30Чардафон – Локомотив Мз36:32 (19:16)
04 октомври 2020г. (неделя)1011Ловеч14:00Осъм – Пирин-6426:25 (13:10)
04 октомври 2020г. (неделя)1014Г.Оряховица16.00Локомотив ГО – Шумен-6126:23 (12:12)
АСТИ-91 – почива

ЧЕТВЪРТИ КРЪГ

10 октомври 2020г. (събота)1017Вършец15:00Локомотив Мз – Спартак28:34 (10:19)
10 октомври 2020г. (събота)1018Българене14:00Левски – Локомотив ГО28:37 (11:16)
10 октомври 2020г. (събота)1019Добрич15:00Шумен-91 – Добруджа20:16 (11:14)
10 октомври 2020г. (събота)1020София15:00НСА – АСТИ-91анулиран
11 октомври 2020г. (неделя)1016Г.Делчев15:00Пирин-64 – Чардафон34:22 (17:9)
Осъм – почива

ПЕТИ КРЪГ

24 октомври 2020г. (събота)1024Добрич15:00Добруджа – Левски34:26 (17:9)
24 октомври 2020г. (събота)1023Г.Оряховица15:00Локомотив ГО – Локомотив Мз37:24 (17:10)
24 октомври 2020г. (събота)1022Варна17:30Спартак – Пирин-6426:32 (14:17)
24 октомври 2020г. (събота)1021Габрово17:30Чардафон – Осъм26:29 (9:14)
25 октомври 2020г. (неделя)1025Хасково15:00АСТИ-91 – Шумен-6124:38 (6:21)
НСА – почива

ШЕСТИ КРЪГ

31 октомври 2020г. (събота)1026Ловеч15:00Осъм – Спартак21:20 (12:10)
31 октомври 2020г. (събота)1028Вършец15:00Локомотив Мз – Добруджа32:27 (16:10)
31 октомври 2020г. (събота)1029 Българене14:00Левски – АСТИ-9127:28 (16:14)
31 октомври 2020г. (събота)1030Шумен16:00Шумен-61 – НСАанулиран
17 януари 2020г. (неделя)1027Г.Делчев14:00Пирин-64 – Локомотив ГО29:24 (11:14)
Чардафон – почива

СЕДМИ КРЪГ

07 ноември 2020г. (събота)1032Г.Оряховица14:00Локомотив ГО – Осъм26:30 (12:14)
07 ноември 2020г. (събота)1035София15:00НСА – Левскианулиран
07 ноември 2020г. (събота)1031Варна17:00Спартак – Чардафон27:27 (15:13)
08 ноември 2020г. (неделя)1033Г.Делчев14:00Добруджа – Пирин-6422:29 (10 :14)
08 ноември 2020г. (неделя)1034Хасково15:00АСТИ-91 – Локомотив Мз29:28 (16:19)
Шумен-61 – почива

ОСМИ КРЪГ

21 ноември 2020г. (събота)1037Ловеч14:00Осъм – Добруджа48:33 (23:15)
21 ноември 2020г. (събота)1039Вършец14:00Локомотив Мз – НСАанулиран
13 март 2021г. (събота)1036Габрово17:00Чардафон – Локомотив ГО22:26 (13:14)
21 ноември 2020г. (събота)1040Кубрат14:00Левски – Шумен-6124:38 (12:18)
22 ноември 2020г. (неделя)1038Г.Делчев15:00Пирин-64 – АСТИ-9140:24 (19:15)
Спартак – почива

ДЕВЕТИ КРЪГ

28 ноември 2020г. (събота)1044София15:00НСА – Пирин-64анулиран
28 ноември 2020г. (събота)1041Варна17:00Локомотив ГО – Спартак Вн38:31 (16:14)
29 ноември 2020г. (неделя)1042Габрово14:00Добруджа – Чардафон14:30 (9:17)
29 ноември 2020г. (неделя)1043Хасково15:00АСТИ-91 – Осъм28:33 (14:16)
29 ноември 2020г. (неделя)1045Вършец16:30Шумен-61 – Локомотив Мз40:25 (21:5)
Левски – почива

ДЕСЕТИ КРЪГ

05 декември 2020г. (събота)1048Ловеч14:00Осъм – НСАанулиран
16 януари 2021г. (събота)1050Вършец14:00Локомотив Мз – Левски26:31 (7:15)
05 декември 2020г. (събота)1046Варна17:00Спартак – Добруджа35:18 (15:11)
05 декември 2020г. (събота)1047Габрово17:30Чардафон – АСТИ-9134:23 (17:11)
04 април 2021г. (неделя)1049Г.Делчев13:00Пирин-64 –  Шумен-6129:31 (13:13)
Локомотив ГО – почива

ЕДИНАДЕСЕТИ КРЪГ

19 декември 2020г. (събота)1051Г.Оряховица14:00Добруджа – Локомотив ГО24:41 (12:22)
19 декември 2020г. (събота)1053София15:00НСА – Чардафонанулиран
19 декември 2020г. (събота)1054Шумен15:00Шумен-61 – Осъм33:26 (12:10)
19 декември 2020г. (събота)1055Г.Делчев15:00Левски – Пирин-6426:39 (10:20)
20 декември 2020г. (неделя)1052Хасково15:00АСТИ-91 – Спартак26:26 (11:11)
Локомотив Мз – почива
ДАТАГРАДЧАССРЕЩАРЕЗУЛТАТ

ДВАНАДЕСЕТИ КРЪГ

23 януари 2021г. (събота)1056Ловеч14:00Левски – Осъм24:24 (15:15)
23 януари 2021г. (събота)1057Шумен16:00Шумен-61 – Чардафон34:24 (18:12)
23 януари 2021г. (събота)1058Варна, I-ва ЕГ17:00Спартак – АСТИ- 9139:11 (19:7)
23 януари 2021г. (събота)1059Каварна14:00Локомотив ГО – Добруджа26:19 (11:8)
23 януари 2021г. (събота)1060Вършец14.00Локомотив Мз – Пирин-6426:36 (11:15)

ТРИНАДЕСЕТИ КРЪГ

30 януари 2021г. (събота)1062Габрово17:00Чардафон – Левски37:25 (17:11)
30 януари 2021г. (събота)1063Варна, I-ва ЕГ17:00Спартак – Шумен- 6127:30 (11:18)
30 януари 2021г. (събота)1065Каварна14:00Добруджа – Локомотив Мз31:23 (15:10)
31 януари 2021г. (неделя)1061Гоце Делчев15:00Пирин-64 – Осъм31:25 (16:12)
31 януари 2021г. (неделя)1064Хасково15:00АСТИ-91 – Локомотив ГО27:44 (14:25)

ЧЕТИРИНАДЕСЕТИ КРЪГ

13 февруари 2021 г. (събота)1067Павликени13:00Левски – Спартак35:38 (17:19)
13 февруари 2021 г. (събота)1068Шумен16:00Шумен-61 – Локомотив ГО34:24 (12:13)
13 февруари 2021 г. (събота)1070Ловеч14:00Осъм – Локомотив Мз39:21 (20:8)
14 февруари 2021 г. (неделя)1066Габрово14:00Чардафон – Пирин-6420:27 (7:11)
14 февруари 2021 г. (неделя)1069Хасково15:00Добруджа – АСТИ-9132:24 (15:12)

ПЕТНАДЕСЕТИ КРЪГ

20 февруари 2021 г. (събота)1071Ловеч14:00Осъм – Чардафон26:24 (14:10)
20 февруари 2021 г. (събота)1073Г.Оряховица16:30Локомотив ГО – Левски39:28 (16:16)
20 февруари 2021 г. (събота)1074Шумен16:00Добруджа – Шумен-6125:33 (13:19)
20 февруари 2021 г. (събота)1075Вършец14:00Локомотив Мз – АСТИ-9129:28 (15:17)
21 февруари 2021 г.(неделя)1072Г.Делчев15:00Пирин-64 – Спартак30:29 (18:12)

ШЕСТНАДЕСЕТИ КРЪГ

06 март 2021 г. (събота)1076Варна, I-ва ЕГ17:00Спартак – Осъм30:25 (15:17)
06 март 2021 г. (събота)1077Г.Оряховица14:00Локомотив ГО – Пирин-6423:20 (11:10)
06 март 2021 г. (събота)1078Българене13:00Левски – Добруджа33:28 (15:12)
06 март 2021 г. (събота)1079Шумен16:00Шумен-61 – АСТИ-9138:16(18:8)
06 март 2021 г. (събота)1080Вършец14:00Локомотив Мз – Чардафон21:27 (12:12)

СЕДЕМНАДЕСЕТИ КРЪГ

27 март 2021 г.(събота)1081Габрово17:30Чардафон – Спартак25:24 (11:15)
27 март 2021 г.(събота)1038Ловеч14:00Осъм – Локомотив ГО28:25 (11:11)
27 март 2021 г.(събота)1085 Шумен
15:00Локомотив Мз – Шумен-6126:51 (15:26)
28 март 2021 г.(неделя)1083Каварна14:00Пирин-64 – Добруджа33:16 (13:4)
28 март 2021 г.(неделя)1084Хасково15:00АСТИ-91 – Левски19:39 (13:17)

ОСЕМНАДЕСЕТИ КРЪГ

16 април 2021 г. (петък)1086Г.Оряховица20:00Локомотив ГО – Чардафон23:19 (13:10)
17 април 2021 г. (събота)1087Каварна14:00Добруджа – Осъм25:30 (7:17)
17 април 2021 г. (събота)1089Българене13:00Шумен-61 – Левски33:30 (15:14)
17 април 2021 г. (събота)1090Варна, I-ва ЕГ17:00Спартак – Локомотив Мз37:17 (21:9)
18 април 2021 г. (неделя)1088Хасково13.30АСТИ-91 – Пирин-6422:35 (13:18)

ДЕВЕТНАДЕСЕТИ КРЪГ

08 май 2021 г. (събота)1091Г.Оряховица14:00Спартак – Локомотив ГО25:27 (13:13)
08 май 2021 г. (събота)1092Добрич14:00Чардафон – Добруджа22:22 (13:8)
08 май 2021 г. (събота)1093Ловеч14:00Осъм – АСТИ-9144:24 (21:9)
08 май 2021 г. (събота)1095Българене15:00Левски – Локомотив Мз40:33 (17:17)
09 май 2021 г. (неделя)1094Шумен13:00Шумен-61 – Пирин-6432:30 (19:13)


ДВАДЕСЕТИ КРЪГ

24 април 2021 год. (събота)1096Българене14:00Пирин-64 – Левски31:32 (16:16)
24 април 2021 год. (събота)1097Ловеч14:00Осъм – Шумен-6132:32 (18:20)
25 април 2021 год. (неделя)1098Хасково18:00АСТИ-91 – Чардафон33:35 (14:17)
24 април 2021 год. (събота)1099Каварна14:00Добруджа – Спартак25:34 (10:15)
24 април 2021 год. (събота)1100Вършец14:00 Локомотив Мз – Локомотив ГО28:36 (18:22)