КЛАСИРАНЕОТБОРМАЧАПОБЕДИРАВНИЗАГУБИГОЛОВА РАЗЛИКА+/-ТОЧКИ
1. ХК „Бъки” Габрово7700222:146+7614
4.ХК „Етър 64” ВТ6402157:141+168
2.OХК „Поморие”7412158:153+59
5.ХК „Свиленград”7214165:154+115
3.СКХ „Шумен 98”7412152:153-19
7.ХК „Сливница”7016160:190-301
6.ХК „Спартак“ Плевен7106134:210-762

ПРОГРАМА 

ДАТАГРАДЧАССРЕЩАРЕЗУЛТАТ

ПЪРВИ КРЪГ

06 октомври 2019г. (неделя)2001Габрово15:00Бъки – Спартак Пл42:20 (24:11)
06 октомври 2019г. (неделя)2002Шумен15:00Шумен 98 – Сливница28:19 (9:12)
06 октомври 2019г. (неделя)2003Свиленград15:00Свиленград – Поморие19:15 (9:7)
Етър 64 – почива

ВТОРИ КРЪГ

13 октомври 2019г. (неделя)2004Плевен14:00Спартак Пл – Шумен 9816:22 (7:12)
13 октомври 2019г. (неделя)2005Сливница15:00Сливница – Свиленград27:27 (16:14)
17 ноември 2019г. (неделя)2006Поморие14:00Поморие – Етър 6427:26 (14:15)
Бъки – почива

ТРЕТИ КРЪГ

19 октомври 2019г. (събота)2009В. Търново16:00Етър 64 – Сливница32:24 (17:13)
20 октомври 2019г. (неделя)2007Шумен16:00Шумен 98 – Бъки18:32 (7:15)
20 октомври 2019г. (неделя)2008Свиленград15:00Свиленград – Спартак Пл30:15 (15:7)
Поморие – почива

ЧЕТВЪРТИ КРЪГ

02 ноември 2019г. (събота)2010Габрово14:00Бъки – Свиленград31:29 (15:13)
03 ноември 2019г. (неделя)2011Плевен14:00Спартак Пл – Етър 6418:30 (8:18)
03 ноември 2019г. (неделя)2012Сливница14:00Сливница – Поморие21:22 (15:10)
Шумен 98 – почива

ПЕТИ КРЪГ

10 ноември 2019г. (неделя)2013Свиленград14:00Свиленград – Шумен 9818:20 (11:11)
10 ноември 2019г. (неделя)2015Поморие14:00Поморие – Спартак Пл
30:20 (16:8)
11 ноември 2019г. (понеделник)2014В. Търново18:00Етър 64 – Бъки20:29 (10:12)
Сливница – почива

ШЕСТИ КРЪГ

24 ноември 2019г. (неделя)2016Шумен14:30Шумен 98 – Етър 6421:26 (8:14)
23 ноември 2019г. (събота)2017Габрово14:00Бъки – Поморие26:20 (13:14)
24 ноември 2019г. (неделя)2018Плевен14:00Спартак Пл – Сливница31:23 (17:11)
Свиленград – почива

СЕДМИ КРЪГ

30 ноември 2019г. (събота)2019В. Търново15:00Етър 64 – Свиленград23:22 (12:12)
01 декември 2019г. (неделя)2020Поморие14:00Поморие – Шумен’9821:21 (11:8)
01 декември 2019г. (неделя)2021Сливница14:00Сливница – Бъки25:29 (10:13)
Спартак Пл – почива

 

ОСМИ КРЪГ

19 януари 2020г. (неделя)2022Плевен12:00Спартак Пл – Бъки14:33 (7:17)
19 януари 2020г. (неделя)2023Сливница14:00Сливница – Шумен 9821:22 (12:12)
19 януари 2020г. (неделя)2024Поморие14:00Поморие – Свиленград23:20 (12:9)
Етър 64 – почива

ДЕВЕТИ КРЪГ

25 януари 2020г. (събота)2027В.Търново15:00Етър 64 – Поморие
25 януари 2020г. (събота)2025Шумен16:00Шумен 98 – Спартак Пл
26 януари 2020г. (неделя)2026Свиленград14:00Свиленград – Сливница
Бъки – почива

ДЕСЕТИ КРЪГ

01 февруари 2020г. (събота)2028Габрово16:00Бъки – Шумен 98
02 февруари 2020г. (неделя)2029Плевен12:00Спартак Пл – Свиленград
02 февруари 2020г. (неделя)2030Сливница14:00Сливница – Етър 64
Поморие – почива

ЕДИНАДЕСЕТИ КРЪГ

08 февруари 2020г. (събота)2032В. Търново15:00Етър 64 – Спартак Пл
09 февруари 2020г. (неделя)2031Свиленград14:00Свиленград – Бъки
09 февруари 2020г. (неделя)2033Поморие14:00Поморие – Сливница
Шумен 98 – почива

ДВАНАДЕСЕТИ КРЪГ

22 февруари 2020г. (събота)2035Габрово14:00Бъки – Етър 64
22 февруари 2020г. (събота)2034Шумен15:00Шумен 98 – Свиленград
23 февруари 2020г. (неделя)2036Плевен12:00Спартак Пл – Поморие
Сливница – почива

ТРИНАДЕСЕТИ КРЪГ

29 февруари 2020г. (събота)2037В. Търново15:00Етър 64 – Шумен 98
01 март 2020г. (неделя)2039Сливница14:00Сливница – Спартак Пл
01 март 2020г. (неделя)2038Поморие15:00Поморие – Бъки
Свиленград – почива

ЧЕТИРИНАДЕСЕТИ КРЪГ

15 март 2020г. (неделя)2040Свиленград15:00Свиленград – Етър 64
15 март 2020г. (неделя)2041Шумен15:00Шумен’98 – Поморие
15 март 2020г. (неделя)2042Габрово16:00Бъки – Сливница
Спартак Пл – почива

Полуфинални плейофи (играе се до две победи)
Първа среща 28 март 2020г. (събота)
Втора среща 04 април 2020г. (събота)
Трета среща (условно) 17 април 2020г. (петък)

Супер-финал (играе се до две победи)
Първа среща 25 април 2020г. (събота)
Втора среща 02 май 2020г. (събота)
Трета среща (условно) 09 май 2020г. (събота)