КЛАСИРАНЕ ОТБОР МАЧА ПОБЕДИ РАВНИ ЗАГУБИ ГОЛОВА РАЗЛИКА +/- ТОЧКИ
1   ХК „Етър 64” В. Търново 6 6 0 0 176:131 45 12
2 ХК „Свиленград” Свиленград 6 4 0 2 180:151 29 8
3 ХК „Бъки” Габрово 5 4 0 1 145:123 22 8
4 СКХ „Шумен 98” Шумен 6 2 0 4 135:135 – 34 4
5 ХК „Поморие” Поморие 6 1 0 5 132:165 – 33 2
6 ХК „Ники спорт” Сливница 5 0 0 5 115:141 -26 0

ПРОГРАМА 

ДАТА НОМЕР НА СРЕЩА ГРАД ЧАС СРЕЩА РЕЗУЛТАТ

ПЪРВИ КРЪГ

07 октомври 2017г. (събота) 2001  В.Търново 16:00 Етър’64 – Поморие 30:18 (14:8)
07 октомври 2017г. (събота) 2003 Шумен 15:00 Шумен’98 – Свиленград 24:32 (12:15)
08 октомври 2017г. (неделя) 2002 Сливница 16:00 Бъки – Ники спорт  29:25 (16:14)

ВТОРИ КРЪГ

14 октомври 2017г. (събота) 2004 Поморие 15:00 Поморие – Бъки 22:26 (9:16)
14 октомври 2017г. (събота) 2006 В.Търново 16:00 Етър’64 – Шумен’98 28:19 (19:7)
15 октомври 2017г. (неделя) 2005 Сливница 15:00 Ники спорт – Свиленград 25:31 (10:17)

ТРЕТИ КРЪГ

21 октомври 2017г. (събота) 2009  Шумен 15:00  Шумен’98 – Ники спорт 28:25(13:11)
22 октомври 2017г. (събота) 2008  Хасково 15:00 Свиленград – Поморие 38:26(20:8)
22 октомври 2017г. (събота) 2007  Габрово 17:00 Бъки– Етър’64 27:28(15:16)

ЧЕТВЪРТИ КРЪГ

28 октомври 2017г. (събота) 2011 Поморие 14:00 Поморие – Ники спорт 20:18(7:9)
28 октомври 2017г. (събота) 2012 Габрово 14:00 Бъки – Шумен’98  34:21(16:11)
29 октомври 2017г. (неделя) 2010 В.Търново 16:00 Етър’64– Свиленград  26:18(13:11)

ПЕТИ КРЪГ

04 ноември 2017г. (събота) 2013 Свиленград 14:00 Свиленград – Бъки 27:29(14:14)
04 ноември 2017г. (събота) 2015 Шумен 14:00 Шумен’98 – Поморие 22:19 (11:10)
05 ноември 2017г. (неделя) 2014 Сливница 14:00 Ники спорт – Етър’64 22:33(12:15)

ШЕСТИ КРЪГ

18 ноември 2017г. (събота) 2016 Поморие 14:00 Поморие – Етър’64  27:32(10:14)
18 ноември 2017г. (събота) 2017 Габрово 14:00

Ники спорт – Бъки 

18 ноември 2017г. (събота) 2018 Свиленград 14:00

Свиленград – Шумен’98

34-21 (16-12)

СЕДМИ КРЪГ

02 декември 2017г. (събота) 2019 Габрово 14:00

Бъки – Поморие 

02 декември 2017г. (събота) 2020 Свиленград 14:00 Свиленград – Ники спорт
02 декември 2017г. (събота) 2021 Шумен 14:00 Шумен’98 – Етър’64

КУПА БЪЛГАРИЯ

25 – 26 ноември 2017 г. ( събота – неделя)

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

12 – 12 ноемрви 2017 г. (събота – неделя)

КУПА “БЪЛГАРИЯ – БФХ“ – девойки до 19 год.

16-17 декември 2017г. (събота – неделя) 

КУПА “БЪЛГАРИЯ – БФХ“ – девойки до 19 год.